| ursuCFR a întrebat:

Am o intrebare.Cum pot sa scriu cu stanga daca sunt dreptaci? Incerc de 2 saptamana si nu pot. Daca cineva ma poate ajuta contactati-ma la adresa sentorr_thewar@yahoo.com sau dati-mi raspunsuri aici.

2 răspunsuri:
| narcisa a răspuns:

Pai daca esti dreptaci cum sa scrii cu stanga? eu cunosc un baiat care este stangaci dar scrie cu dreapta pentru ca doamna invatatoare nu l-a lasat in clasa I sa scrie cu stanga.
am incercat si eu si alti colegi sa scriem cu stanga dar nu reusim pentru ca noi suntem obisnuiti sa scriem cu dreapta

| mortalkiss_3782 a răspuns:

Este foarte greu... si e clar trebuie multttttt antrenament ca sa poti scrie in fiecare zi vreo 20 de pagini ca sa te obisnuiesti happy