| Marian343 a întrebat:

Salut! Am o problema m-am transferat în clasa 10 la Liceul Teoretic Nicolae Iorga și aici nu îmi place programul deoarece întru la ora 14 și termin la ora 20 ajung acasă la ora 21 și vreau sa ma transfer iar la un liceu cu programul de dimineață, am sunat la câteva licee și mi-au spus ca merge sa ma transfer doar la vara din câte știu eu merge sa ma transfer și în vacanta dintre module. Cum as putea sa fac sa ma transfer anul asta dacă se mai poate? Mulțumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In vacanta dintre module te poti transfera doar daca nu schimbi profilul, ai avut media de promovare a cl. a IX-a cel putin egala cu a ultimului promovat din clasa de transfer si nu se depaseste numarul maxim de elevi din clasa de transfer.