| ΣηJΦY a întrebat:

Am si eu o intrebare adresata celor de a 8 a:La ce profil mergeti si de ce?

5 răspunsuri:
| Ionut58282856 a răspuns:

Cred ca vrei optiuni deci. Tu c-am ce ai vrea sa faci la munca daca ai muncii in momentul asta? Du-te fix la profilul care te ajuta sa te angajezi la acea munca care ai face-o la momentul asta iar daca te razgandesti poti sa schimbi profilul intre semestre

| Marius66666 a răspuns:

Du-te la un profil uman, niciodata la unul real sau orice altceva unde se da bacul din mate fizica chimie bio

| Denisadeniku700 a răspuns:

Eu ma duc pe filologie. De ce? Pai nu stau prea bine cu matematica si ma gandesc ca la filo pot avea bacul asigurat pe cand la mate info e de lucru. si nu as putea intelege nimic
Acum depinde de tine si de ceea ce iti place sa faci. Gandeste te bine si orienteaza te si dupa notele luate in examen, ajuta foarte mult.
Dupa parerea mea. ti-am spus, cel mai usor e la filo.
Mult succes

| lmaoisme a răspuns:

Stiinte ale Naturii. De ce? Pentru ca vreau sa dau la medicina dupa happy

| Asdfzq a răspuns:

Mate-info.
De ce? Ador matematica si informatica, dovada fiind zecele obtinut in examen si proiectele realizate de mine in limbaje de programare.