| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare care ma macina de cam 2 ani:
La ce facultate as putea sa dau daca sunt la clasa fiolologie bilingv franceza, profil uman la Colegiu National Grigore Moisil.
Momentan sunt clasa a 11-a, ajutor va rog!
Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| AnonimaB100160 a răspuns:

Facultatea de Litere din cadrul Universitatii, dar nu numai... Poti da la orice facultate, doar sa intii acolo.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi să te înscrii la ORICE facultate doreşti!
NU contează ce liceu/profil/specializare ai absolvit happy

Toate cele bune.

| Felys a răspuns:

La care iti doresti, incepi pregatirile pentru una la care speri sa intrii si gata, nu conteaza asa mult profilul liceului, important este sa stii exact ce vrei sa devii in viata si te orientezi

| vandam123 a răspuns:

La profil uman