| bulldog2 a întrebat:

Am sustinut evaluarea nationala anul acesta iar media mea de admitere este de 8.30 (cu tot cu mediile 5-8), liceul la care as dori sa merg este Wiliam Shakeapeare din Timisoara. Singura problema ar fi ca ultima medie de anul trecut a fost de 8.44, credeti ca aș avea vreo sansa sa intru avand in vedere ca s-au luat note mai mari anul acesta? Multumesc pentru atentie!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu daca vei avea sau nu sansa, dar nu pierzi nimic daca incerci, asa ca pune-l la prima optiune si poate ai noroc.