| AstroAlex59 a întrebat:

Salut, am un blogspot, iar astazi am vrut sa postez un articol...insa nu am putut. Pe ecran mi-a aparut urmatorul mesaj:

"Pericol: avertizare de programe malware!
Google Chrome a blocat accesul la această pagină pe astroparanormal.blogspot.ro.
În această pagină, a fost inserat conținut de la www.topblogarea.com, un distribuitor cunoscut de programe malware. Dacă accesați acum pagina, este foarte probabil să vă infectați computerul cu programe malware.
Programele malware sunt aplicații software rău intenționate, utilizate pentru activități precum furtul identității, pierderi financiare și ștergerea definitivă a fișierelor.„

Mda deci nu stiu cum sa rezolv acesta problema. Funda pentru rezolvare.

1 răspuns:
| mihadana a răspuns:

Salut am avut si eu problema asta. Undeva in blog ai un link spre adresa respectiva. Sterge urmarirea si rezolvi problema.