| Catalin30 a întrebat:

As dori sa stiu daca la admiterea pentru balneo-kinetoterapie si asistenta generala de la Universitatea Victor Babes cele 50 de intrebari sunt din biologia de pe parcursul celor 4 ani de liceu sau doar din anumiti ani?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Testul este din Biologia de clasa a 11-a - vezi Regulamentul admiterii 2014 ( pag. 5 ) de la linkul oficial :
http://www.umft.ro/......e_2014.pdf

Vezi Tematica ( care este similară cu cea de la Carol Davila ) la linkul :
...E_2014.doc

Toate cele bune.