| Rule a întrebat:

As vrea sa stiu care sunt conditiile pentru a fi admis la medicina dentara in Romania!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Modalitatea de admitere şi disciplinele/Tematica/mediile DIFERĂ în funcţie de facultate/localitate!

NU ai precizat localitatea!
Ar trebui să GHICIM din ce localitate este facultatea dorită de tine? rolling on the floor
Sau, vei veni din Constanţa ( spre exemplu ) în Cluj-Napoca?

Poate revii cu detalii...

Toate cele bune!

| WaterDrop a răspuns:

Bani sau inveti biologie, chimie si fizica

| user5493 a răspuns:

Sa dai examen de admitere, pentru detalii trebuie sa te uiti pe site-ul universitatii care vrei.