| rolynight a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu ce anume trebuie sa stapanesc sa fiu de nivelul mediu-avansat la informatica. Sunt clasa X-a mate-info intensiv info.

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Sa stii bine cel putin un limbaj de programare, sa stii sa folosesti difertie librarii grafice (de preferat), sau sa stii sa faci un server minimalist de web, sau sa stii sa te joci cu niste microcontroloare, etc.

| philipe a răspuns:

La ce exact te referi?

| rolynight explică:

Eu ma refer la informatica de clasa 9-11, aia care se cere la Bac si la concursuri.Cum as putea sa rezolv probleme mai grele?