| RegeleCornet a întrebat:

Cat de greu este sa termini Academia Tehnica Militara? Care este treaba cu restantele?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca orice facultate, trebuie sa fii constiincios si sa inveti bine, ca sa-ti ia examenele.
Tu nici nu ai intrat la academie si-ti pui deja intrebarea despre restante? Chiar ai chef de invatat, sau nu?
Daca te indoiesti, mai bine nu te duci la nici o academie, ca acasa se doarme mai bine, fara sa trebuiasca sa inveti atat si sa mai faci instructie pe ploaie, vant sau viscol.