| MARIANA_1499 a întrebat:

happy ce spuneți? o să fie greu bacul anul ăsta? big grin

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună! Dacă eşti pregătit şi ai învăţat la timp, atunci nu va fi greu! Oricum, eu îţi doresc multă baftă!

| Christina a răspuns:

Nu stiu, si eu ma gandesc. As vrea sa am putin noroc la mate, dar cine stie...vom trai si vom vedea big grin
Proba de astazi(romana-oral) a fost usoara, vedem pe parcurs.
O zi frumoasa si succes!

| Bezea a răspuns:

Cred ca iti pui gresit problema, nu asa trebuie sa gandesti. Oricat de usor sau greu o sa fie bacul ideea principala este sa va lasa sa copiati.