| anonim_4396 a întrebat:

cine are cont si puncte necesare pentru a descarca un fisier de care am nevoie la lucrarea de licenta de pe acest site http://facultate.regielive.ro/......2294.html. cine poate va rog sa-mi dati mesaj privat pentru a va da id.pls pls pls

1 răspuns:
| Dmonik a răspuns:

Iti poti face cont si tu. Te inregistrezi, apoi cumperi puncte cu ajutorul sms-ului si descarci tot ce iti trebuie. Asta daca nu cumva ai o lucrare pe care o incarci tu, la randul tau acolo si vei primi puncte. In schimb, poti descarca documentul de care ai nevoie.