| Scharfschütze666 a întrebat:

Salut, cum vi se pare Facultatea de Inginerie Electrica, Electronica si Tehnologia Informatiei, din cadrul facultatii Valahia din Targoviste? Eu provin de la profil uman stiinte socioale, nu ma pricep foarte bine cu matematica, fizica si de aceea intreb, va fi o problema mare?
Cu fizica cred ca m-as descurca pentru ca am pe cineva care poate sa imi arate.
Dar la mate imi este teama mare, chiar nu prea ma pricep.
Multumesc!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

In principiu depinde de tine. Daca se intra doar cu bacul, atunci nu te du. Mi se pare ca doar la Iasi si la Bucuresti se mai intra pe baza de examen la IT, du-te acolo. Daca treci examenul cit sa intri la stat, o sa te descurci.