| ironsheild21 a întrebat:

Salut! Daca am media de admitere 9.43 am sanse sa fiu repartizat la CN Matei Basarab din Bucuresti? Tin sa mentionez ca ultima medie de admitere de anul trecut a fost 9.18, iar mediile vor creste anul acesta.

3 răspunsuri:
| haileewatson a răspuns:

Hai sa o intrebam pe Zana Maseluta

| Iodouapunctetrei a răspuns:

Buna! Eu cred ca sunt sansa mari sa intri la basarab. Bafta la repartizare

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nimeni nu-ti poate raspunde la intrebarea asta, ca nu avem cum sa ghicim ce medii vor fii anul asta si cati aplicanti vor vrea sa intre la Matei Basarab.
Poate esti norocos... bafta!