| anonim_4396 a întrebat:

Salut, daca nici macar nu am luat mentiune ar mai trebuie sa merg la premiere? Vreau un raspuns repede dau funda!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

E clasa obisnuita sau clasa terminala? (a 8-a, a 12-a) daca e clasa terminala merita sa te duci ca de obicei e ceva mai speciala "Ceremonia", diriga o sa va vorbeasca frumos, va amintiri de tot felul de momente etc. Daca e sfarsit de clasa obisnuit nu prea are rost, doar daca vrei sa te vezi cu colegii.