| Eminem2012 a întrebat:

Am castigat la promotia pepsi cu Michael Jackson o sticla de colectie si trebuie sa merg la un centru de premiere ca sami ridic premiul dar sunt in Timisoara si nu am nici cea mai vaga idee unde pot gasi acele centre de premiere. stie cineva? helpp pls. funda pentru cel mai rapid raspuns folositor

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai citit regulamentul jocului? Acolo sunt și datele de contact, și uite așa afli cum intri în posesia premiului.
Felicitări!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Incearca la benzinariile astea mai mari cum ar fi MOL sau intr-un hipermarket cu promotie

| Updew a răspuns:

Intra pe pagina de Facebook Pepsi Romania. Vei gasi acolo lista magazinelor participante la promotie.