| eduard008 a întrebat:

Salut,
Daca nu am fost primul an de facultate deloc, nici la cursuri nici la examene anul acesta, pot sa ma mut la toamna la alta facultate fara taxa, atata timp cat eu am fost la taxa primul an in care nu am fost.

2 răspunsuri:
| LumiBo a răspuns:

Daca nu ai fost deloc, practic nu ai facut. Nu ai cum sa te muti, ci doar sa te reinscri. Ai sanse egale cu ceilalti de a intrat la buget.
Bafta:*

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti da admitere si sa intri pe loc bugetat, daca reusesti asta, nu este nici o problema.