| Bsmihaela a întrebat:

Am si eu o problema... Daca nu am fost la facultate decat primele 2 luni, nu am note si nici la examene nu am fost in prima sesiune.ce se poate intampla? Sunt primul an la fara taxa...pot sa trec anul?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa treci daca reusesti sa promovezi examenele, in sesiunea a doua sau la reexaminare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde la ce facultate esti si cat e de serioasa.
La unele te zboara de la primele absente nemotivate.

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Pai nu cred ca poti sa treci...si examenele le dai in a doua sesiune daca exista asa ceva sau se considera restante

| yasser25 a răspuns:

O sa te ridice ei de acasa, stai fara grija!

Răspuns utilizator avertizat