| Xicsul a întrebat:

deci, daca m-as duce la liceul economic din giurgiu la profilul turism cam ce facultate si cam ce as putea sa ma angajez? si daca se poate sa imi spuneti la fel de profilul alimentatie

Va Multumesc

FUNDA!winking

1 răspuns:
| Simona369 a răspuns:

Profilul economic e foate bun fiind ca iti ofera, poate cele mai multe oportunitati, dintre toate celelalte profile, insa nu se axeaza pe ceva anume. Nu ar trebui sa decida alti ce sa urmezi sau ce job sa ai. Incearca sa iti gasesti calitatile, sa vezi la ce te pricepi si ce iti place, apoi in functie de astea decide ce vrei sa faci mai deoparte.