| saddyes a întrebat:

Salut..Deci eu am intrat la Colegiul Administrativ Economic din Iasi la comert. Pentru cei care au facut sau inca sunt la acest liceu, cum vi se pare?

2 răspunsuri:
| millar a răspuns:

Eu am fost la profilul comert, nu e greu in clasa a 11 si a 12 scapi de fizica chimie si faci mai multe module.
La mate sa fi atenta ca nu e greu si poti lua nota mare in bac.

| saddyes explică (pentru millar):

Multumesc! Chiar imi pare rau ca scap de chimie si fizica, aveam nevoie de ea;(