| andreivlad24 a întrebat:

Salut.
Doresc sa ma mut de la un liceu la altul.
Daca am media anuala 9, 50 la purtare ma pot muta la alt liceu? Daca da, cei ce lucreaza acolo la secretariat o sa aiba vreo problema daca am media 9, 50?

1 răspuns:
| vmalex21 a răspuns:

Nu are nicio treaba media la purtare in cazul unui astfel de transfer.Media aia conteaza daca vrei sa te muti spre exemplu la un liceu militar unde prostia aia comunista inca mai are o valoare uriasa si vezi doamne e un fel de oglinda a ta.Eu m-am transferat cu media 8 la purtare si nu am avut probleme.Singura MEDIE care conteaza este cea GENERALA, daca e un liceu mai bun este posibil sa ai nevoie de o medie peste cea a ultimului elev de acolo.La media generala si cea de la purtare contribuie...