| AndreiMihaiLNM a întrebat:

Salut, exista un site unde pot vedea toata facultatile din tara cu Profilul de Psihologie - invatamant la distanta?

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu prea. Site-ul de mai jos nu e actualizat dar nu s-au infiintat altele noi in ultimii 10 ani. Trebuie sa intri la fiecare universitate pe site si sa cauti dar din cate stiu eu psihologia la distanta e o raritate, eu nu stiu sa existe, si oricum nu o sa inveti nimic.

https://psihologie.ro/......in-romania

| 120bulevard a răspuns:

Scrii pe Google "Facultatea de psihologie" si ti le arata pe toate din tara inclusiv cele private, dai scroll si te interesezi la fiecare in parte pentru ca nu exista un site care sa-ti spuna metodologia in parte la fiecare facultate din tara, va trebui s-o faci manual, de unul singur.

| MarioMarius33 a răspuns:

Salut!
M.ar interesa si pe mine.
Daca ati mai aflat ceva.
Unde as putea face facultatea de psihologie la distanța. Daca mă puteți ajuta cu vreo.un sfat.
Mulțumesc!