| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva unde pot sa gasesc subiecte care s-au dat in alti ani pentru admiterea la
Facultatea de Medicina? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| HerculePoirot a răspuns:

Salut! De obicei fiecare facultate de medicina are o carte de grile care vor constitui subiectele de concurs, exceptie face Targu Mures daca nu ma insel...cred ca doar ei dau subiecte "la prima vedere". Degeaba vezi suviectele din anii trecuti deoarece ele se schimba de la an la an, iar probabilitatea sa pice macar 1 intrebare din anul precedent e super mica.

3 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Care facultate de medicina?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe site-ul facultății de drept

| Savas10 a răspuns:

Depinde de orasul in care doresti sa mergi, de obicei sunt culegeri cu grile special destinate facultatii la care vrei sa studiezi.