| shippuden a întrebat:

Salut,imi puteti da va rog subiectul de admitere la biologie de anul trecut la asistenta medicala de la universitatea umf din cluj?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, NU se găsesc pe net subiectele date la admitere la Asistenţă medicală generală din UMF Cluj :(

Am găsit doar o variantă ( din 4 ) dată la Simularea din 2015 :(
http://www.viitordoctor.com/wp-content/uploads/2015/05/IMG1.pdf

Toate cele bune.

| shippuden explică:

Multumesc,e bine si atat, daca mai afli ceva nou sa imi zici si mie happy