| DyaRebela a întrebat:

Salut.Imi puteti recomanda licee de stiinte sociale din Constanta sau sa imi zice-ti cum este acest profil?

Răspuns Câştigător
| SAlexa a răspuns:

Eu am fost la Lic. Teoretic George Calinescu la profil stiinte sociale, bilingv engleza.Te avertizez ca o sa ai teze la economie, logica, psihologie si filosofie.
Aveam 5-6 ore de engleza pe saptamana + in clasa a 12-a o sa dai obligatoriu bac la istorie. happy
O sa faci ceva mai multa matematica decat cei de la filo, ei fac doar pana in clasa a 10-a happy, la stiinte sociale o sa faci pana in clasa a 12-a mate dar nu dai bac!