| supernovasky a întrebat:

Salut, intrebarea mea se adreseaza celor care urmeaza / au terminat cursurile a unor scoli postliceale sanitare din Constanta, mai precis care sunt acreditate? sunt recunoscute diplomele in UE? ati intampinat dificultati la angajare? se face scoala sau se trece pe ochi frumosi, si se face practica sau te duci la spital ca sa ai de unde pleca?

Va multumesc.

1 răspuns:
| mady4alyn a răspuns:

Eu fac scoala de asistente in vaslui si profesorii de abia vin la ore si la practica de abia ne baga in seama...deci epe ochi frmuosi ca sa te angajezi afara iti trebuie un an de munca voluntara si niste cursuri de limbi straine ca sunt termeni total diferiti...