| Stefan1123 a întrebat:

La Facultatea de Ingineria Sistemelor Biotehnice de la Universitatea Politehnica din București mai raman locuri și pentru sesiunea din toamnă? Și care a fost ultima medie de admitere în 2017? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu contează ultima medie laughing
Rămân destule locuri, stai liniștit, nimeni nu se prea înghesuie pe acolo, poate pentru ca e o facultate destul de grea. Anul trecut parca se ocupaseră mai puțin de jumătate din locuri, in toamna doar te duceai la secretariat și in 5 min erai deja student.