| Razvi1010 a întrebat:

Salut, puteti sa ma ajutati sa traduc acest citat in engleza... sa fie corect din punct de vedere gramatical,, Succesul nu este final, eșecul nu este fatal: curajul de a continua este ceea ce contează.,,

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Mdah, iar teme? Success is not final, failure is not fatal: the courage to go on is all that (really) matters.

| BurteaSebastian a răspuns:

Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.

| dada33 a răspuns:

Success is not final, failure is not fatal: courage to continue is what matters