| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stie cineva licee cu regim de internat in romania? mersi anticipat

2 răspunsuri:
| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Liceul militar din Campulung Moldovenesc(trebuie sa ai 10 pe linie si o conditie fizic excelenta)

| X a răspuns:

In orice oras sunt licee cu internate presupun ca vrei sa dai admiterea la un liceu cu internat? e cam ilogica intrebarea ta trebuia sa explici motivul oricum daca e sa dai la un liceu nu conteaza in care dai vei stai la internatul altui liceu in caz in care cel pe care il vrei nu are si sunt multe licee cu internate