| Brandus_Nicoleta_1996 a întrebat:

Salut, stiti vr-un site de unde pot invata rapid engleza?

Răspuns Câştigător
| CVane a răspuns:

Duolingo,pe mine m-a ajutat mult.

5 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Este o aplicatie destul de buna pe telefon si are numele Duolingo. Cel mai bine si usor o inveti cu un meditator, cu el poti vorbi in engleza din carte doar citesti niste cuvinte.

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Să înveți o limbă străină de pe net e o prostie. Ia-ți o carte sau un meditator. happy

| Here4u a răspuns:

Tu nu stii romana si vrei sa inveti engleza? raised eyebrows

| Andreea2629 a răspuns:

Eu de pe acest site am invatat, si este foarte bun OwO http://www.engvid.com/english-teacher/emma/
Sper sa-ti fie de folos ^w^ funda?