| Username6 a întrebat:

Salut.stiu ca poate e o intrebare cam stupida dar imi puteti spune si mie pe ce data se dau corigentele? eu stiam ca se dau in septembrie dar mi-a zis un coleg ca s-ar da in august acum.trec a 11-a si pe noi ne-a repartizat din nou, nu am ramas aceeasi clasa din a 9-a pana in a 12-a.multumesc happy

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Da se dau in luna AUGUST cam dupa 20 ale lunii pentru ca apoi se da bacul sesiunea de toama. bafta si sa nu mai ai corigente la anul

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După jumătatea lunii august.
Mergi la secretariatul școlii. Baftă, cu plăcere.
Pa, pa.

| 123456 a răspuns:

Da asa e corigentele se dau in august pe la jumatatea lunii:d si ai grije sa nu mai ai corigente e cam naspa kiss