| Sorinlelele a întrebat:

Sunt clasa a 8-a. Intrebare pentru evaluarea nationala? Care vi se pare mai grea? Matematica sau romana? Mie romana sad

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Romana ca se corecteaza mai drastic, e mai interpretabil, la mate macar stii ca-ti puncteaza etapele si rezultatu, n-are profesorul de unde sa scada `de la el`

| Nemessys a răspuns:

Ce raspunsuri pe aici. Stati sa ajungeti voi la bac sau si mai rau, la sesiuni big grin

Matematica. happy

| Justme1997 a răspuns:

Am luat 3.50 la mate laughing ce vremuri

| AlexDarius3 a răspuns:

La română e salcie plângătoare pe lângă matematica aia blestemată, dacă nu mi-a mâncat zilele a naibii mate.

| XxKAMELIAxX a răspuns:

Si eu sunt in clasa a 8-a si vreau sa-ti spun ca nu cred ca ai analizat subiectele din anul asta si anii trecuti. Daca te uitai vedeai ca la romana e mai usor decat la matematica.Ce e greu la romana? Ce e usor la matematica?

| User2004 a răspuns:

Si eu tot a 8-a sunt. Dar mi se pare mai grea matematica.

| AmaliaIleaCristina a răspuns:

La matematica e mult mai greucrying