| codrincodrin a întrebat:

Am de facut un film la geografie despre America de Sud si as vrea cateva idei astfel incat sa fac ceva bun. Ma gandeam sa pun imagini cu scris pe ele iar pe fundal o muzica ceva, dar problema e muzica, pentru ca nu stiu exact ce s-ar potrivi. Poate cineva sa ma ajute?

p.s. daca mai aveti si alte idei, ma puteti ajuta happy

1 răspuns:
| Sociopatul a răspuns:

Putem face cava Mai interesant, putem Pune un video PE care.l gasim pe net, apoi Sa punem poze. Gen noi vom scrie Si PE film Si PE poze