| SakuraBeauty a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru am nevoie de o compunere la franceza despre ce reprezinta pentru noi craciunul. cel mai bun raspuns primeste funda. doar cateva randuri nu e nevoie sa scrieti romane laughing mersi pupici

Răspuns Câştigător
| M_6963 a răspuns:

Pour moi, Noël est une ambiance particulière, est un merveilleux séjour. En fait, sa beauté est très rare, est la saison de la réconciliation et l'amour, nous devons pardonner et d'oublier les troubles qui représente plus de la naissance de Jésus-Christ an.De la Vierge Marie.

Traducerea

Pentru mine craciunul reprezinta o stare sufleteasca aparte, este o sarbatoare minunata. De altfel, frumusetea ei este foarte rara, este sezonul impacarii si iubiri, trebuie sa ierti si sa uiti de necazurile de peste an.De aceea reprezinta si nasterea Domnului Iisus Hristos de catre Fecioara Maria.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Site-ul nu rezolvă teme de şcoală.
Şi ce este de râs?
Pa, pa.

| JustMe_2052 a răspuns:

Dans cette site nous ne faisons pas devoirs.

| FantasyCharms a răspuns:

Mai tii minte? Nu ai voie sa ceri ajutorul pentru teme! Ai grija!

| scumpyyy2000 a răspuns:

Si mie imi trebuie acelasi lucru! am...