| m4d4l1nnn a întrebat:

Salut TPU.Am o nelamurire mare.Sunt in clasa aXa la liceul economic si as vrea sa ma mut la alta clasa de pe acelasi profil turism si alimentatie in semestrul 2 doar ca,clasa la care vreau sa ma mut e pe gastronomie, iar clasa mea e pe turism mai exact tehnician in turism.Va trebui sa dau diferente din gastronomie pentru mutare?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, va trebuii sa sustii examenele de diferenta la materiile pe care nu le-ai avut la profilul tau.

| Yuoia a răspuns:

"trebuii", Jassmina?