| Speed01mikz a întrebat:

am si eu o intrebare. la faciltatea de inginerie in limbi straine din Bucuresti, se face si matematica?

Răspuns Câştigător
| 7QA3 a răspuns:

Evident, dar nu se face matematica asa cum o stiai in liceu, ci una la un cu totul alt nivel. Trebuie sa inveti constant si sa fii constiincios, altfel o sa te pierzi pe parcurs. Inginerie in limbi straine, deci. iti dai seama ca asta inseamna ca va trebui sa dai 100% concentrare si atentie! Nu oricine poate termina o astfel de facultate. Succes!

2 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Ti-ai dat singur raspunsul.
Inginerie FARA matematica?
Ce te faci fara matematica si fizica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inginerie FARA matematica?! Ce fel de inginer ar fi ala? Sigur ca se face. Si inca din gros.