| Blackx a întrebat:

Am terminat clasa a 9 a si as dori sa ma transfer la un liceu mai bun. In prezent sunt la un liceu tehnic mate/info unde nu se prea invata. Ce motive de transfer as putea sa pun sa fie mai convingatoare? Eu vreau sa ma transfer din cauza ca este foarte multa galagie la ora si profesorii nu isi pot desfasura orele asa cum ar trebui.

2 răspunsuri:
| Cryshhtian a răspuns:

Aici sunt profesorii vinovati, pentru ca nu stiu cum sa-si impuna respectul cuvenit.

| Blackx explică:

Stiu ca sunt profesorii vinovati. Dar eu am intrebat altceva