| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee cand se afiseaza repartizarea pe clase la licee? Si unde o pot vedea? Merci

2 răspunsuri:
| Lilly095 a răspuns:

Bună! Accesezi site-ul http://admitere.edu.ro/ selectezi județul și apoi dai click pe lista candidaților înscriși în județ, ordonați alfabetic–> afișează... apoi te cauți pe tine și te duci la coloana: liceul în care
a fost repartizat. Dai click pe liceu și acolo trebuie să găsești profilul la care ai fost repartizat, cauți coloana "candidați repartizați" și dai click pe numărul de candidați repartizați la profilul respectiv(e scris cu albastru). O zi bună! :)

| David98TM a răspuns:

Buna
Cel mai bine este sa mergi la liceul unde esti si sa intrebi.
Bafta