| expertinIT a întrebat:

Salut, TPU care sunt particularitatile marului? urgent. funda primului raspuns corect

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are particularitati la Dragoste si sex?

| Aneel a răspuns:

Marul este unul dintre speciile pomicole cu cea mai mare importanta in tara noastra. Si acest lucru pentru ca reuseste sa aiba o productie buna in toate regiunile, cele mai bune rezultate obtinandu-se in zona dealurilor mijlocii sau semiinalte, unde cad peste 650 mm de precipitatii pe an. Iata cateva reguli de cultivare a acestui pom fructifer :

Citeste mai mult pe: http://gradina.acasa.ro/......55758.html