| highestly a întrebat:

cine imi poate spune care este pretul uniformei la liceul Mihai Eminescu Buzau?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Ce va trebuie uniforma? Oricum dupa 1-2 luni nu o mai purtati. Asa mi s-a intamplat si mie anul trecut. Ca baiat am dat 180 RON pe uniforma (pentru fete costa ceva mai mult, in jur de 240 RON), iar dupa putin timp am vazut ca nu era foarte purtata prin scoala si am renuntat la ea.
Ni se spunea sa avem minim un element de uniforma la noi, eu imi luam cravata in ghiozdan si de ceva mi-o puneam la gat laughing)
Bafta!

3 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Stiu ca este de 130-150 lei.
Te pup!

| BiancaBaby a răspuns:

E in jur de 150 de lei din cate stiu eu happy

| FaraSareDoi a răspuns:

Habar n-am[laughing], însă am văzut că eşti boboc/boboacă, ca şi mine, la acel liceu. Pe ce profil eşti?