| TeamLana a întrebat:

happy
Cine ştie dacă se mai dau testele de început de an? thinking
Mulţumesc mult!

6 răspunsuri:
| TurnOn a răspuns:

La mine dau doar unii profesori. Nu sunt obligatorii, insa majoritatea profesoriilor (de materii mai importante) le dau.

| Lyndsey a răspuns:

Testele initiale se dau dupa doua saptamani de evaluare a cunostintelor.happy

| fluture156 a răspuns:

Din cate am auzit se dau, dar nu va fi asa mare agitatie ca anul trecut.

| timisoara a răspuns:

La mine la scoala nu se dau, acum depinde unde esti...

| iKivy a răspuns:

Testele se dau la mine la scoala dar nu se trec in Catalog

| YoAdy a răspuns:

La mine in oras la toate scolile se dau testele initiale(cele de la inceput de an...)