| Robetica a întrebat:

Dacă sunt la un liceu cu profil tehnic si doresc sa ma transfer la unu teologic cum pot face asta am facut deja clasa 9 a toata la cel tehnic
.

Răspuns Câştigător
| christine99 a răspuns:

Profilul tehnic e mai folositor, in fine e alegerea ta. Trebuie sa suni la secretariatul scolii la care vrei sa te transferi si o sa-ti explice exact, probabil trebuie sa dai niste probe.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depui cerere de transfer, semnata si de un parinte, la liceul teologic si speri sa ti-o aprobe. Va trebui sa sustii si examene de diferente, la materiile obligatorii ce s-au facut la liceul teologic si nu le-ai facut la profilul tehnic.