| anonim_4396 a întrebat:

doresc sa ma mut la alt profil si liceu. Acum sunt la mate-info si doresc sa ma mut la filologie la alt liceu...Sunt in clasa a X-a Nr2 Voievodul Mircea si vreau sa ma mut la Liceul Teologic Ioan Gura de Aur Targoviste...Intrebarea mea este: ce documente imi trebuie pentru transfer, cam in cat timp primesc raspunsul daca am intrat la acel liceu, trebuie sa am parintii in tara(sunt plecati in Spania) ca sa semneze niste acte? Multumesc.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa depui cereri de transfer la ambele licee, semnate si de un parinte. Daca se aproba transferul probabil va trebui sa sustii niste examene de diferente, fiindca schimbi profilul.