| TheBlackEmo a întrebat:

Salut.Sunt in clasa 12 pe pe profil mecanic si as vrea sa ma transfer la alt liceu pe profil teologic sau filologie.Nu am putut sa ma transfer la inceputul anului si as vrea sa ma transfer pe sem. 2 Am auzit ca nu se poate asta, insa am inteles ca poti cu un fel de acord de nu stiu unde.Imi explicati voi mai bine?

2 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

In timpul anului nu stiu daca mai ai sanse sa te transferi, si mai ales in clasa a 12a fiindca trebuie sa dai diferente.

| Andrei277 a răspuns:

Salut nu te mai poti transfera, eu abia m-am transferat de la tehnic la filologie, tot in a 12-a am dat foarte multe diferente, am intrebat toti profesorii daca se mai putea si in a 2-lea semestru au spus ca nu ca deja s-au dat simularile etc. deci nu te mai poti transfera