| Spyro7 a întrebat:

daca taxa de înscriere la facultate este de 150 lei si eu vreau sa pun la mai multe sectii la facultatea respectivă, trebuie sa platesc doar o data sau 150 pentru fiecare sectie? Facultatea este de inginerie ULBS Sibiu

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| Wr3nch a răspuns:

Cred ca e per sectie dar suna la ei la secretariat si te lamuresti.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Pentru fiecare examen pe care vrei sa-l sustii. Este taxa de sustinere a examenului, nu de inscriere la facultate. Inscrierea se face dupa examen, daca ai reusit si vrei sa urmezi facultatea respectiva.

| christall a răspuns:

Exista o Universitate cu mai multe facultati. Pentru fiecare facultate se plateste taxa.