| Sniparul2012 a întrebat:

Daca vrei sa te angajezi ce iti trebuie?
Medile de la meteri?
Sau media generala media de la mate + ro + istorie +toate = media generala?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru angajare nu iti cere mediile notelor ci un act de calificare ori de studii, depinde unde si pentru ce te angajezi. Numai bine!

| alessia5158 a răspuns:

Media din scoala nu are nicio importanta la angajare. La angajare ai nevoie de o diploma care sa-ti ateste calificarea intr-o anumita meserie precum si de un Curriculum Vitae(CV) care sa ateste experienta ta in meseria inscrisa pe diploma.

| UbexFlo a răspuns:

Angajatul nu are nicio legatura cu mediile tale.are legatura cu studiile pe care le ai