| Sprike a întrebat:

De craciun, va veni mosu pe la mene, uite ce mi-a spus mosu *tata* : Are 10 ani de abonament si 3 abonamente, si au spus cei de la Vodafone ca ii vor da un telefon mai bun decat cel actual care il am eu, smart mini.
Ce vreau sa aflu, am vazut multe telefoane mai bune de a le lor printre care : Smart 4 fun / Smart 4 / Smart 4 turbo / Smart 4 power / Smart 4 max, si vreau sa stiu un fel de clasament de la cel mai prost din lista de mai sus, la cel mai bun, va rog frumos, tin foarte mult la un telefon nou happy.
Dau Funda! Sarbatori fericite!

3 răspunsuri:
| AlecuAlex a răspuns:

Mane u poti sa cauti singur configul fiecarui telefon in parte dar dupa mine clasamentul vine asa ( De la cel mai bun la cel mai praf)
1. Smart 4 power
2.Smart 4 turbo
3.Smart 4 max
4.Smart 4
5.Smart 4 fun( nici nu te gandi sa il ei foarte pff...)

Dar eu zic sa mai astepti raspunsuri sau sa te documentezi singur... oricum lista asa e...

| Mihaita21 a răspuns:

Smart max cel mai ok dintre ele.
Smartpower, Smart turbo, Smart 4 cel mai slab

| Slate a răspuns:

Smart 4 Turbo
Smart 4
Smart 4 max
Smart 4Power
Succes la gasirea telefonului!