| MironGeorge a întrebat:

Este adevarat ca de Sfantul Andrei se da liber la scoli/licee?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Oke, aici va fi un ghiveci din ăla cu de toate. Deci unele şcoli au "Porţile deschise"sau Ziua şcolii adică se vor face activităţi extraşcolare. În altele, elevii vor merge la şcoală, căci se vor face ore. Întreabă la şcoală mâine pe profesorul de serviciu ca să te lămureşti.
Succes!

9 răspunsuri:
| Kitty20 a răspuns:

Se da liber doar de 1 decembrie big grin

| florentttina a răspuns:

Nu se da liber s-a anuntat astazi ca se fac ore normale.

| andutxza a răspuns:

Nu, nu se da liber! Doar joia asta de 1 Decembrie.

| kmarianak a răspuns:

Nu se da liber de Sfantul Andrei, cel putin nu in acest an.winking

| Doηηa a răspuns:

Nu este adevărat! Cel puţin la mine nu.
Oricum o să te anunţe mâine dirigintele tău s-au un profesor. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Da,așa este!

| Rubbiii a răspuns:

Din pacate, nu se da liber! Cu totii am vrea!

| dNywOw a răspuns:

Nu se da liber tongue.

| Iulia20101OMg a răspuns:

Da