| Rocker4Ever a întrebat:

imi puteti spune niste formule de incheiere, introducere si de mijloc pentru basme?

Răspuns Câştigător
| Windswept a răspuns:

De introducere: A fost odata ca niciodata, ca de nu ar fi nu s-ar mai povesti De mijloc: Si calatori sapte mari si sapte tari De incheiere: Si-am incalecat pe-o sa, si v-am zis povestea asa, si am incalecat pe-o capsuna, etc.

7 răspunsuri:
| gabitzuuu11 a răspuns:

Inrtoducere:A fost o data ca niciodata
Mijloc: Se luptara, se luptara, pana seara, zi de vara
Incheiere: Am incalecat pe-o sa si v-am spus povestea asa.
Sper ca te-am ajutat!

| Rocker4Ever explică (pentru gabitzuuu11):

Poti sa-mi mai dai cateva ca pe acestea le-am scris.

| gabitzuuu11 a răspuns:

Nu mai stiu! scuze

| Adda27 a răspuns:

Introducere: A fost odata ca niciodata
Cuprins: Si mersera ce mersera
Incheiere: Si-am incalecat pe-o capsuna si v-am spus o mare minciuna :d happy

| Alexandru_Laurentiu_1980 a răspuns:

Spuneti va rog si in ce poveste se afla incheierile

| Tudorica_George_Adrian_1994 a răspuns:

A fost odata ca niciodata ca daca n.ar fi nu s.ar mai povestii
Si mersera pewste sapte mari si sapte tari

Am incalecatcat pe o sa si v.am spus povestea asa., Si am incalcat pe o lingura scurta sa traiasca cine asculta si am icalecat pe un fus sa traiasca cel cea spus si am incalecat pe o capsuna si v.am spus o mare minciuna.