| Cynthia13 a întrebat:

Maine am teza la engleza si trebuie sa descriu un loc.Ma gandeam sa descriu Lacul Rosu, dar am cautat pe wikipedia(Red Lake Romania) si nu am gasit decat cateva randuri mici.Stie careva vreun site pe care gasesc vreo descriere ceva despre un loc din Romania(in engleza), in afara de Delta Dunarii.Orice loc. Vreau sa-mi fac o idee si sa-mi fac compunerea.Multumesc!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| CosMinUtZuuUu a răspuns:

Scrie despre Transfagarasan sau despre vreun monument spre ex casa poporului sau arcul de triumf. POATE chiar ceva muzee! baftahappy